Osakonnast

BaltOil Profgarden pakub teile kõike vajalikku aia- ja kodutöödeks. Meie tootevalikusse kuuluvad Grasshopper ja AS Motor niidukid ja professionaalsed Pellenc akutööriistad (trimmerid, hekilõikurid, puhurid, saed jne.).

Grasshopperi suure lõikevõimsusega ja vastupidavad niidukid on loodud professionaalseks kasutuseks suurematel murualadel. Hoobjuhtimine teeb operaatori töö eriti mugavaks ja täpseks. Saadaval nii ees-kui ka kesklõikuriga mudelid. Pikad hooldusvälbad tagavad masinale maksimaalse kasutuse, lai lisavarustuse valik annab masinale aastaringse kasutuse.
Vaata lähemalt.

AS MOTOR on spetsialiseerinud kõrge rohu niidukite ja spetsiaalselt nendele sobivate kahetaktiliste mootorite tootmisele.
AS MOTOR on Saksa kvaliteet tooted. Tootevalikus on professionaalsed muruniidukid, nii peale istutavad kui ka kaugjuhitavad hooldusniidukid.

Vaata lähemalt.

Uue põlvkonna Pellenc-akutööristad. Pellenc tooted sobivad suurepäraselt nõudlikule profikasutajale.Kasutades Pellenc akutööristu, säästad lühikeses ajas suuri rahasummasid. Kallist kütust ei kulu tavapäraste saastavate ja lärmavate sisepõlemismootoritega masinate kombel.
Vaata lähemalt.