- Pellencist

- Siit kõik algas

- Kasud ja eelised

- Pellenc tooted

- Pellenc kataloog (pdf)

 

Uue põlvkonna Pellenc-akutööristad:

 

 

 


Selion mootorsaed
 ja oksasaed

 

Excelion trimmerid/võsalõikurid

 

Helion hekilõikurid

 

Cultivion kõblas

 

 

 

Lixion ja Treelion oksakäärid/-lõikurid

 

 

 

Airion puhur

 


Akud

 

Pellencist 

Üle 20-aastase elektritööriistade tootmise kogemusega Pellenc pakub laia valikut kutselistele kasutajatele ette nähtud liitium-ioon- ja liitium-polümeerakudega elektritööriistu, mis on ette nähtud haljasalade, marja- ja viljapuuaedade hooldamiseks ning avalikult kasutatavate teede puhastamiseks.
Alates 1987. aastast on Pellenc kujundanud, tootnud ja turustanud elektritööriistu pädevate ning tunnustatud edasimüüjate kaudu. Alates elektroonilistest pügamistööriistadest (meie tootevaliku esimestest tööriistadest) kuni pügamiseks ette nähtud kettsaagide, varras-kettsaagide, hekitrimmerite, võsa- ja rohulõikurite ning rataskõplani on Pellenc pannud aluse uuele tööriistade põlvkonnale. Pellenc on ühendanud pingeliseks tööks ette nähtud liitiumioon- ja liitiumpolümeerakude juhtmevaba elektri eelise kvaliteetse töövõimega.
Üha vaiksemad ja kompaktsemad, keskkonnasõbralikumad, säästlikumad ning aina rangematele ergonoomilistele, elektrilistele ja autonoomsuse nõuetele vastavad Pellenci tööriistad tõestavad marja- ja viljapuuaedade või haljasalade ning avalike teede hooldusel päevast päeva oma väärtust. Pellenci tööriistad on selles valdkonnas maailma parimad.
Kergekaaluliste ja lihtsalt käsitsetavate PELLENCi elektritööriistadega saavad kasutajad töötada paremini, kergemalt, müratult ja kiiremini kui sisepõlemismootoritega tööriistadega.
Kutseliseks kasutuseks ette nähtud PELLENCi tööriistades kasutatakse ühte ainulaadset energiaallikat: Ultra liitiumioonakut. Uuenduslik aku on mitmel kauem kestva töövõimega mudelil. Aku sobib enamikule Pellenci haljastustehnika sarja toodetele.

„PELLENCi jaoks on esmatähtsad uuenduslikkus, kuulamisvõime, kvaliteet ja keskkonnasõbralikkus.“

 

Siit kõik algas

Prantslane Roger Pellenc arendas juba 1970-tel tööriistu viinamarja istandustesse. Tollal olid kasutusel mehaanilised käsioksakäärid. 1980-tel arendas Pellenc esimesed akuga oksakäärid. Uue liitium-ioon akutehnoloogia arendustöö algas aastal 2001. Tehniline läbimurre juhtus 2004, kui Pellenc leiutas ülitõhusa liitium-ioon polümeeritehnoloogia.

 

Kasud ja eelised

Pellenc tooted sobivad suurepäraselt nõudlikule profikasutajale.
Kasutades Pellenc akutööristu, säästad lühikeses ajas suuri rahasummasid. Kallist kütust ei kulu tavapäraste saastavate ja lärmavate sisepõlemismootoritega masinate kombel. Aku vastab 3000 L kütust + 60 L 2-taktiõli. Pellenc akutööriistad ei tooda kahjulikke heitgaase. Tänu sellele säästavad nad kasutajat ning keskkonda.
Pellenc akutööriistad toovad paindlikkust tööaegadesse. Vaiksete tööriistadega võib töötada vara hommikul või hilja õhtul kedagi häirimata. Hea omadus näiteks laagri-, hotelli- ning kortermajade aladel.
Võimsuse-kaalu suhe selle uue tehnoloogia juures on hämmastav. Parimad konkurendid saavad 1kg liitium-ioon akupakist 100W võimsuse. Pellenc liitium-ioon polümeer aku annab 250W võimsuse. Aku seisukord on kontrollitud tänapäevase juhtelektroonika abil. On testitud, et peale 800 laadimistsükli omab aku veel 80% mahutavust algsest. Kerge aku on kui mugav seljakott. Kuna raskuskese on töötajale lähedal, ei koorma aku töötegijat ega sega töötegemist. Kaabli saab praktiliselt kinnitada rakmete külge. Akudes on selge näidik, mis annab infot aku mahutavusest. Akudega tulevad kaasa
mugavusrakmed ning laadija.
Pellenci tööriistade võimsus ei lõpe keset tööd. Patenteeritud harjatu otsetõmbemootori kasutegur on vapustav 90%. Samalaadset tehnoloogiat kasutatakse TGV - kiirrongides. Tööriistad on oma võimsusest hoolimata üllatavalt kerged. Enamus seadmetest kaaluvad vaid pool või kolmandik vastavate sisepõlemismootoriga seadmete kaalust.

 • BaltOil
 • EURO Product
 • Production
 • BO Automotive
 • BO Moto
 • BO Lifestyle
 • BO Industrial
 • BO ProfGarden
 • BO ProfClean
 • BO Golf
 • Marine