- Kokkuhoid
- Ultra liitium-ioonaku omadused
- Ultra liitium-ioonaku eelised
- Akude ja tööriistade ühilduvus
- Mootorid 
- Pellenc Solerion päikesepaneel

Suure mahtuvusega Ultra liitiumioonakud

PELLENC on maailma esimene ja ainus tootja, kes pakub täielikku valikut parkide, aiandite, munitsipaalasutuste, golfi väljakute ning marja- ja puuviljaaedade hooldamiseks professionaalseid elektritööriistu, mis töötavad ülisuure mahtuvusega liitiumioonliitakudel.

 Võimsuse, autonoomsuse, kaalu ja ergonoomia parima tasakaalu saavutamiseks on PELLENC välja arendanud oma liitiumipõhise tehnika. Tulemus on muljetavaldav, sest Pellenci liitiumioontehnika on ligi kolm korda tõhusam kui mangaani liitiumioontehnika. Mangaani liitiumioonaku mahutab 100 W/kg, samas kui Pellenci liitium-ioonaku mahutab 250 W/kg.

Muuhulgas on ülisuure mahtuvusega akudel erakordne kasutusaeg, mis võimaldab töötada 800 kuni 1500 tsüklit (üks tsükkel vastab täielikule laadimisele ja tühjenemisele). Isegi mitmesaja kasutuspäeva järel mahutab aku ikkagi üle 80% oma esialgsest mahtuvusest. Nutika patenditud süsteemiga Pellenci akusid saab laadida igal ajal mahtuvusmälu tekketa ja akuelementide riknemiseta: Akud tühjenevad mitme töövaba päeva järel automaatselt, et tagada mitmekuuline riskivaba hoidmine.

Ultra liitiumakude ülisuur mahtuvus tagab saastevaba, lõhnatu ja müratu töötamise.

 

Näiteks PELLENC ULB 700 aku mahtuvus on samaväärne
3000 liitri bensiini ja 60 liitri õli segu energiaga.

Ultra liitium-ioonaku omadused

- Kaitsesüsteem (patenditud) tagab aku säilimise ülelaadimise, tühjenemise või ülekuumenemise korral.
- Päästesüsteem (patenditud) tagab iga koosteosa eraldi kaitsmisega aku parima kasutusaja.
- Tasakaalustussüsteem (patenditud) garanteerib aku eri koosteosade tasakaalu, et tagada tasakaalustatud töötamine
- Toitehaldussüsteem (patenditud) võimaldab tänu aku mahtuvuse täielikule ärakasutamisele kasutada kogu PELLENCi valiku professionaalseid tööriistu.

Ultra liitium-ioonaku eelised

- Keskkonnasõbralikkus: PELLENCi tööriistades kasutatav energia on keskkonnasõbralik ja aitab kaasa säästlikule arengule. Samaväärsete sisepõlemismootoritega tööriistadega võrreldes on CO2 heitkogus 30 kuni 90 korda väiksem.
- Võimsus: PELLENCi seadmed tagavad kasutajale võimsuse kuni 2000 W.
- Kokkuhoid: aku võimaldab töötada täieliku tööpäeva vaevumärgatava kogukulu eest.
- Ergonoomilisus: PELLENCi tööriistad on ülimalt vaiksed ja väga kerged, mis võimaldab tagada suurepärase töömugavuse.
- Kulutõhusus: aku maksumuse tasuvusaeg on alla ühe kasutusaasta (alates 120. päevast). Aku kogu kasutusaja kokkuhoid on tänu kasutamata kütuse maksumusele üle 5000 euro.


Meie akude ja tööriistade ühilduvus

PELLENCi mitmeotstarbelisi Ultra liitium-ioonakusid saab kasutada kõikidel meie tööriistadel. Kuid autonoomsuse, võimsuse ja kaalu parima tasakaalu saavutamiseks soovitame kasutada igal tööriistal selle jaoks ettenähtud akusid.


 

Suure võimsusega mootorid

Nagu liitium-ioontehnoloogia puhul, on PELLENC läbi uurinud teise olulise valdkonna ja töötanud välja PELLENCi elektroonilise kommutatsiooniga mootori.

Uuenduslike mootoritega on PELLENC sisepõlemismootorid tõhusalt kõrvale tõrjunud. PELLENC viib ellu tulevikutööriistade visiooni – need on võimsad, kerged ja ega saasta keskkonda.

PELLENCi tehnoloogiaga mootor on ainus nii suure võimsuse, kuid väike ja parima kaaluga elektrimootor. Mootori suurim saavutatav võimsus ületab tänu harjade hõõrdejõu puudumisele selgelt varasema põlvkonna alalisvoolumootoreid. PELLENCi mootori väljundvõimsuse kasutegur on ligi 90%.

PELLENCi mootorid on harjavabad mootorid. See tähendab, et nende kasutusaeg on teoreetiliselt lõpmatu ja mootori kasutusaega piirab ainult kuullaagrite kasutusaeg. Erinevalt sisepõlemismootoritest ei vaja need mootorid mingit hooldust.

Erinevalt sisepõlemismootoritest jäävad PELLENCi harjavabad mootorid lüliti vabastamisel iga kord seisma. Tänu sellele on kasutuskohas ja lähiümbruses väga madal müratase.

Ja lõpuks on PELLENCi harjavabad mootorid tihti lõiketera vahetu ajamiga ning siduri ja/või ülekande puudumine tähendab samuti väiksemat müra ja kulumist. Et mootori juhtimine ja toitevarustus on elektroonilised, siis on mehaanilise osa liikumisega kaasnev müratase väga madal.

PELLENCi energiasäästliku aku- ja mootoritehnoloogia kasutamine annab mitmesuguseid eeliseid.
- Lihtne ja mugav kasutus,
- Hooldusvaba mootor,
- Sisepõlemismootoritega samaväärne võimsus,
- Tööriistade suur kasumlikkus.
- Kerge kaal.
- Puuduvad müra ja lõhna heitkogused.
- Peaaegu olematud süsinikdioksiidi heitkogused.

PELLENC PAKUB TEHNIKAT, MIS TÕUKAB SISEPÕLEMISMOOTORI AJALUKKU

 • BaltOil
 • EURO Product
 • Production
 • BO Automotive
 • BO Moto
 • BO Lifestyle
 • BO Industrial
 • BO ProfGarden
 • BO ProfClean
 • BO Golf
 • Marine